METREPOL KABİNLER
Ender mobo Kabin prefabrik yapı ailesinin estetik, şık ve dayanıklı şehir mobilyasıdır. Ana malzeme olarak cam elyafı takviyeli polyesterden üretilmiştir. Tasarım olarak genel hatlarıyla Avrupalı menşelidir, fakat bazı detay çözümleri tarafımızdan iyileştirilerek oluşturulmuştur. Temel imalat malzemesi olan fiberglas genel amaçlı reçine ve cam elyafından oluşturulabildiği gibi özel taleplere uygun olarak özel reçineler, yanmaz reçineler, yüksek mukavemetli reçineler ve özel mukavemet özellikleri olan cam elyafları ile de üretilebilmektedir. Ender mobo kabinlerin hiç birisinde imalat maliyetini ve dolayısı ile ürün kalitesini düşürücü dolgu ve katkı maddeli reçineler ve standart dışı kalınlık ve teknik değerlere sahip elyaflar kullanılmamaktadır. Bu sayede Ender mobo dayanım özellikleri garanti altına alınmıştır.

Modüler fiberglas kabinler kullanım olarak daha çok güvenlik personeli ve iş yeri bekçilerinin ofis ve barınma ihtiyacını sağlamakla birlikte ziyaretçi bekleme odası, satış büfesi kabini, bilet vb. gişesi kabini, özel malzeme depolama gibi farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Kullanıcılar tarafından bekçi kulübesi, mobo kabin, güvenlik kabini, güvenlik kulübesi, bekçi kabini, polyester kabin, fiberglas kabin, plastik kabin, prefabrik kabin olarak adlandırılmaktadır. Tasarım ve montajındaki parçalı ve modüler özelliğinden dolayı da (aynı montaj sistemi ve panellerle farklı büyüklükte boyutlandırılabilir) modüler kabin adını almaktadır.

Standart kabin ölçüleri derinlikte yaklaşık olarak 110, 150, 220 ve 270cm ile dört farklı ölçüde ve uzunluk olarak 120, ile 750 cm arasında muhtelif seçenekten oluşmaktadır.
metropol kabin

metropol kabin

büfe kabin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder